БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ через КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Для респондентів Друк

Шановні респонденти!

Дякуємо Вам за співпрацю і пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо порядку та термінів подання державної статистичної звітності.

Рубрика "Термін подання" містить повний перелік державних статистичних спостережень (форм звітності), які проводяться у поточному місяці, із зазначенням кінцевої дати їх подання.

Бланки форм статистичної звітності в електронному вигляді, інструкції щодо їх заповнення за тематичними розділами, а також табель (перелік) та альбом форм державних статистичних спостережень містяться у рубриці "Звітна документація".

Отримати інформацію про перелік форм звітності, які має подавати в органи статистики конкретне підприємство, можна у рубриці "Ваші звіти".

Запрошуємо Вас до подання звітності за всіма формами державних статистичних спостережень за принципом «Єдиного вікна» за адресою: м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 15, кім. 304, 305  (3-й поверх).

У рубриці "Електронна звітність" Ви можете ознайомитись з інформацією щодо запровадження подання статистичної звітності в електронній формі.

Також тут подаються оголошення про важливі зміни у бланках форм статистичної звітності, порядку та термінах їх подання, про проведення конференцій, нарад тощо.

 

Запрошуємо Вас взяти участь в анкетному опитуванні.
Останнє оновлення на П'ятниця, 27 січня 2017, 16:08
 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області