Запрошуємо Вас до подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді. ***** З 2013 року у статистичну діяльність впроваджено нову редакцію національного класифікатору України  ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (перекодування на КВЕД-2010 обов'язкове для всіх суб'єктів господарювання, детально див. розділ "До уваги респондентів") ***** У рубриці "До уваги респондентів"розміщено посилання на арифметичний та логічний контроль по формах ДДС які можуть надаватись в електронному вигляді.
05.02.2013р. в актовому залі Головного управління статистики о 1000 відбудеться інструктивна нарада з питання «Порядок складання статспостереження по ф.№50-сг  «Основні економічні показники роботи с/г підприємства»
Місце залізничного транспорту в транспортному комплексі області (До Дня залізничника) Друк
Прес-випуски 2018 - Прес-випуск листопад 2018 року
П'ятниця, 02 листопада 2018, 14:54

День залізничника  – професійне свято працівників залізничного транспорту. В Україні відзначається щорічно – 4 листопада.

Традиція святкувати День залізничника в нашій країні пов'язана з подією, яка відбулася ще в ХІХ столітті. Саме 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на територію сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.

Зараз Українські залізниці – «Укрзалізниця» – це 6 залізниць (Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна, Придніпровська), які об'єднують усі регіони України. Загалом залізничний транспорт забезпечує 56% вантажних і 43% пасажирських перевезень, здійснюваних всіма видами транспорту. Експлуатаційна довжина залізничних колій на кінець 2017р. становила майже 20 тис.км, 5% з яких (1074 км) пролягає територією Вінницької області.

За даними Головного управління статистики у Вінницькій області залізничним транспортом у 2017р. відправлено майже 4,4 млн. пасажирів, що становить 2% загальних обсягів пасажирських перевезень, виконаних всіма видами транспорту (на автомобільний транспорт припадає 37%, на електротранспорт – 61%.

Більшу частину пасажирів (53%) відправлено в приміському сполученні. За 2017р. в середньому кожен мешканець області 3 рази скористався послугами залізниці.

Відправлення вантажів залізничним транспортом у 2017р. порівняно з попереднім роком зросли на 9% і становили 6,9 млн.т.  На долю залізниці у 2017р. припадало майже 20% загальних обсягів вантажних перевезень, виконаних всіма видами транспорту в області.

У структурі вантажів, відправлених по нашій області залізницею, половину (50%) загального обсягу становлять хлібні вантажі, 29% – будівельні матеріали, 17% – інші види вантажів. Незначну частку загального обсягу відправлень (0,1–2,8%) становлять такі види вантажів, як хімічні та мінеральні добрива, лісові вантажі, чорні метали.

 

 Заступник начальника                                                                                                                                                 С. РИБАЛКО

Довідка за телефоном: (0432) 52 57 62

 

При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
©
 Головне управління статистики у Вінницькій області
Розробник сайту: управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області